Plánujete výstavbu drevenej chatky? Ak áno, aj tu sa hodia inšpirácie už realizovaných drevených chatiek. Mnohé by zvládol aj zručnejší kutil, zložitejšie by si už vyžadovali viac zručností, náradia či ďalšieho vybavenia.

Aby ste si vedeli vybrať to pravé pre vás, prinášame hneď 10 inšpirácii na drevené chaty. Stavba drevenej chatky nie je len o dreve, ale aj o samotnom spracovaní a konečnom vzhľade. Existuje veľký výber ako povrchových úprav, tak spracovania dreva. Taktiež nie je drevo ako drevo, dostupný je masív, MDF, či rôzne drevotrieskové a ďalšie drevené materiály.

Začnite tým, že si ujasnite čo hľadáte, naše tipy by vám vedeli pomôcť, inšpirujte sa spolu s nami. Všetko potrebné kúpite aj online. Využite aj zľavy na stavebný materiál a ešte aj ušetríte.

Ak sa už rozhodnete pre stavbu chatky svojpomocne, myslite na všetko. Prvou vecou, ktorú bude potreba urobiť, je pripraviť si pôdu, na ktorej budete stavať. S týmito základnými prácami vám veľmi jednoducho pomôžu stavebné stroje. Ak ich nevlastníte, je tu pre vás požičovňa stavebných strojov, kde nájdete všetky potrebné stroje.

10 inšpirácii na drevené chaty

Foto: unsplash.com