Aj vy patríte medzi tých ľudí, ktorí preferujú bielu, čiernu, sivú alebo krémovú farbu, jednoducho všetky neutrálne odtiene farieb, ktoré existujú? Niekedy to môže byť ale poriadna nuda, preto je dobré oživiť priestor nejakými výraznými a farebnými doplnkami. Či už nenápadnými maličkosťami alebo aj výraznými kúskami nábytku. Ako teda oživiť priestor? 

Ako výraznými doplnkami oživiť interiér
Ako výraznými doplnkami oživiť interiér (Foto: pixabay.com)

Obrazy

Obrazy sú vždy skvelou voľbou, ako oživiť interiér a priestor taktiež trošku zútulniť. Či už si kúpite extra farebný, abstraktný obraz alebo si len necháte vytlačiť rodinnú fotku na veľké plátno, voľba je na vás a vašom vkuse. Zaobstarať si môžete aj „živý“ obraz, ktorý je zložený z machu. Momentálne je takéto niečo naozaj v kurze, no pripravte sa na to, že si za takýto obraz poriadne priplatíte.

Farebné vankúše

Nie len dizajnovým, ale aj veľmi praktickým doplnkom do obývačky, detskej izby alebo spálne sú farebné vankúše. Trendy sú napríklad flitrované vankúše, vankúše s kožušinkou, s rôznymi vzormi a kombinácie rôznych materiálov. Ak si radi vyrábate veci doma, obliečky na vankúš si môžete ušiť podľa vašich predstáv, stačí vám látka, nožnice, ihla s nitkou a ďalšie doplnky, ktorými si chcete vankúš ozvláštniť. Snažte sa ale vždy kupovať alebo vyrábať si také štýly, ktoré budú spolu ladiť a vyzerať jednotne.

Nakúpte viac za menej peňazí

Práve vďaka stovkám eshopov môžete pri nákupe cez internet nakúpiť viac a za menej peňazí. Ak sa rozhodnete pre akékoľvek doplnky, pri nákupe cez internet vždy pozrite na https://www.kuponyzdarma.sk/, kde sú zľavy v podobe kupónov a zľavových kódov do stoviek obľúbených obchodov. Denne nové zľavy a exkluzívne kupóny pre obchody 4Home, Hej, Alza, BigHome a mnohých ďalších.

Svetielka a LED svetlá

Svetielka frčali hlavne pred pár rokmi, no teraz sa opäť pomaličky vracajú do módy a ľudia ich opäť milujú. Vybrať si môžete z rôznych tvarov, materiálov, štýlov aj farieb. Teraz sa však uprednostňujú pásy s LED svetlami, ktoré si pripevníte napríklad do šatníka, pod kuchynskú linku alebo pod barový pult. V noci tak priestor dostane úplne iné farby a vzhľad.